PARALEL İNŞ KAUÇUK SAN İÇ VE DIŞ TİC A.Ş 2014 yılı içersinde PA-FLEX markası adı altında elastomerik kauçuk köpüğü imalatına başlayan ve Ankara Bayisi olduğumuz firma; Kurulduğu günden itibaren elastomerik kauçuk köpüğü konusunda uzman kadrosuna sahiptir. Şirket İstanbul Tuzla Deri Organize sanayi bölgesinde . en son teknoloji kullanıldığı 6000m2 kapalı alanı olan fabrikasında PA-FLEX markası adı altında elastomerik kauçuk köpüğü ürünlerinin üretimini yapmaktadır.
DOĞAYI VE ÜLKEMİZİ SEVİYOR GELECEK İÇİN ÜRETİYORUZ sloganına bağlı kalarak, firmanın değişmez prensipleri daima kalite hizmet ve zamanında teslimat ile uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan PA-FLEX gösterilen yoğun ilgi ve desteklerle sektörde sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.
ELASTOMERİK YALITIM LEVHALARI
ELASTOMERİK YALITIM LEVHALARI
PA-FLEX

Hakkımızda

20 yıllık tecrübemizle yalıtım sektöründeki yeni yerimizi almış bulunmaktayız. Su yalıtımı ve ısı yalıtımı uygulamalarına başlama tarihimiz 1993. O günden bugüne birçok;

- Teras Su Yalıtımı
- Perde Su Yalıtımı
- Çatı Su Yalıtımı
- Su Deposu Yalıtımı
- Shingle Çatı Kaplaması
- Mantolama Isı Yalıtımı

Uygulamalarına imza attık. Ve atmaya devam ediyoruz.

Metin Akkan - Mustafa Aydın

İletişim

YALITEM İNŞ.İZOLASYON.LTD.ŞTİ.
Altınevler Mah.Demirciler Sitesi 2.Cd 105.Sk. No:7 Siteler ANKARA 06600

Telefon:

 0312 - 350 14 26

Faks:

 0312 - 350 14 27

Cep Telefonu:

 0545 - 285 72 33

 

google-maps

Search